Блог

Види електронних торгів

Електронні торги є одним з досить простих і в той же час не зовсім зрозумілих процесів. Часто, користувачі не беруть до уваги той фактор, що електронні торги можуть відрізнятися в залежності від того, про який предмет торгів йде мова, де вони проводяться, хто бере участь і тому подібних моментів.

Обираючи будь-який електронний майданчик, вам в будь-якому разі доведеться ознайомитися з тим, як працює принцип електронних торгів. Це стосується всіх майданчиків, що акредитовані в системі ПроЗорро. Продажі.

Ви можете перейти на сайт uub.in.ua і самостійно впевнитися в тому, що там працює той же самий принцип. Саме тому, краще з самого початку дізнатися за тим, якими можуть бути електронні торги та які особливості є в кожної процедури.

Різновиди електронних торгів

Як вже згадувалось раніше, аукціони можуть досить серйозно відрізнятися в залежності від окремих факторів. 

На сьогодні, можна визначити декілька основних категорій, а саме:

  • Торги з продажу арештованого майна – це окрема категорія аукціонів, де в якості лоту виставляються предмети або ж об’єкти, які були конфісковані в боржника за порушення правил договору з його сторони. Тут важливо розуміти, що не дивлячись назву, це майно є абсолютно прозорим і продається воно на легальній основі;
  • Торги, що проходять з метою виконання постачання товарів, виконання певних робіт або ж надання послуг. Частіше за все, це саме тендерні аукціони, які частіше організовуються саме державними компаніями та муніципальними організаціями;
  • Торги, що проводяться комерційними компаніями – мова йде про приватні підприємства, які можуть бути зацікавлені в придбані певного майна для його подальшого використання з власною вигодою;
  • Торги, що проводяться з метою продажу майна боржників на основі справ про банкрутство. Тут частіше мова йде саме про компанії та організації, які внаслідок певних факторів стали боржниками.

Всі ці типи торгів є по-своєму цікавими і якщо вам ще раніше не доводилось брати участь в торгах, то вам краще ознайомитись зі всіма цими моментами більш детально якомога раніше. 

Ваше завдання – це розібратися в тому, чим відрізняються ці типи аукціонів, як вони проводяться, що вимагається безпосередньо від учасника й так далі. 

В цілому ж, брати участь можна в будь-якому форматі торгів, головне – це попередньо обрати майданчик з акредитацією в системі ПроЗорро.

Вам также может понравиться...