Блог

Яка деревина може виставлятися на електронні торги

Як тільки у людей з’явилась можливість купувати деревину в форматі аукціонів, кількість оголошень про реалізацію сировини на електронних майданчиках стала стрімко зростати. Сьогодні, щоб взяти участь в таких торгах не потрібно виконувати багато умов. Достатньо обрати один з електронних майданчиків, що мають акредитацію в ПроЗорро. Продажі, та обрати одне з оголошень про продаж лісної сировини.

Варто зазначити, що в кожному окремо взятому оголошенні прописуються критерії для учасників. Тобто, вам потрібно переглянути всі ці вимоги та впевнитися в тому, що ви готові взяти участь в торгах та виконати всі ці умови.

Для більш детального ознайомлення з тим, як проходять торги з продажу деревини, вам варто перейти за посиланням https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-ternopoli-na-prozorro-sale, де ви зможете знайти для себе досить багато цікавої інформації.

Яка деревина може реалізовуватися на онлайн-аукціоні?!

Насправді, не було передбачено якихось суворих обмежень відносно того, яка деревина може виставлятися на електронні торги.

Саме тому, користуючись послугами електронного майданчика з акредитацією в ПроЗорро. Продажі, ви можете розглядати такі лоти, як:

  • Продаж обробленої та необробленої деревини;
  • Реалізація твердолистяних та м’яколистяних порід;
  • Продаж деревини 1, 2, 3 та 4-го класу якості.

Ви маєте право самостійно обирати географічне положення цікавої вам партії деревини, обсяги самої партії, вартість та інші показники, які є для вас справді важливими. Краще за все – це вказувати всі ці параметри на етапі підготовки фільтрів, що дозволить автоматично відсіювати всі пропозиції, які ви не вважаєте для себе цікавими.

При цьому, в діючому законодавстві прописано декілька винятків, коли ліс кругляк не може виставлятися на електронні аукціони та бути проданий в такому форматі.

Це актуально в тих випадках, коли мова йде про:

  • Партії деревини, які є певним заощадженням, яке було відкладено на випадок можливих надзвичайних ситуацій;
  • Сировину, яка була заготовлена для подальшого використання при створенні об’єктів для державних установ;
  • Деревину, яка активно використовується для забезпечення потреб військової сфери та національної безпеки держави.

В цих трьох випадках, реалізація деревина на електронних аукціонах є суворо забороненою і цей момент чітко прописаний в чинному законодавстві.

Вам также может понравиться...