Блог

Особливості тендерної системи

На даному етапі сучасна тендерна система може допомогти вам вийти на нового формату ринок. Якщо раніше всі звикли до того, що система державних закупівель була фактично недоступною, то тепер ситуація досить сильно змінилася. Наразі у вас є реальна можливість також долучитись до відповідного типу торгів та адаптуватися під ті процеси, котрі можуть вас зацікавити. В …

Блог

Особливості проведення електронних торгів на спеціалізованих майданчиках

Популярність електронної системи ПроЗорро постійно зростає і кількість користувачів, зацікавлених в тому, щоб взяти участь в торгах лише збільшується. Подібна тенденція стала активно прослідковуватися починаючи з моменту створення самої системи. В 2015-му році завдання ПроЗорро полягало в тому, щоб знизити рівень корупції в сфері державних закупівель.

Блог

Актуальная система государственных закупок в Украине

Система государственных закупок на территории Украины может принести вам множество новых эффективных инструментов. Это создаст идеальные условия для каждого участника рынка, поэтому старайтесь адаптироваться к этому формату торгов, чтобы в перспективе вы могли получить максимально эффективные результаты. Современный формат государственных заказов даст вам возможность качественно решать вопросы в этом секторе рынка. Попытайтесь прямо сейчас присоединиться …

Блог

Переваги відкритих торгів в системі Прозорро

Повідомлення про початок проведення торгів публікується організатором у системі Прозорро.Продажі. Одночасно розміщуються й необхідні документи, що містять усі вимоги та визначають інші умови, яким мають відповідати заявники. Потрібно врахувати, що в «українських» тендерах остаточний час для подання пропозицій перевищує п’ятнадцять днів з дня опублікування відомостей про початок тендеру. У цей час кожен авторизований користувач має …

Блог

Електронний майданчик Прозоро: що треба знати про державні закупівлі

Якщо вас зацікавила можливість взяти участь у системі державних електронних закупівель, то перш за все варто отримати більше інформації про роботу ресурсів, котрі мають відношення до цього. На даному етапі державні торги проходять вільно та прозоро, тому всі охочі можуть стати частиною цього сучасного механізму. Проте перш за все вам слід спробувати дізнатися більше про …

Блог

Как установить гидромассажный бокс

Есть ряд различных особенностей, которые должны быть у такого типа бокса, которые нужно учитывать при сборке. Чтобы современная модель была успешно применима, нужно уделить внимание ее качеству и на все основные этапы сборки.

Блог

Переговорна процедура в ПроЗорро та особливості її проведення

Реалізація майна на торгах – це вже не щось нове і в Україні щодня проводяться десятки аукціонів, торгів та тендерів, в яких можуть взяти участь всі бажаючі. Всі ці процедури проходять в рамках чинного законодавства і контролюються системою ПроЗорро, що гарантує відсутність корупційної складової та надання рівних умов для кожного учасника.

Блог

Как выбрать металлические входные двери — на что обращать внимание

Выбор новой мебели для дома – это всегда проблематично и это особенно актуально в современных реалиях развития интернет-технологий. Люди получили возможность выбирать из огромнейшего ассортимента изделий, что порой даже усложняет процесс. Рассматривая разные варианты, не всегда легко сделать окончательный выбор в пользу одного изделия.

Блог

Металлические входные двери в квартиру и дом

Для обеспечения надежности доступа в квартиру, частный дом, потребуется заранее позаботиться о выборе и покупке качественной, стильной и прочной двери. Обратите внимание на то, что именно металлические конструкции сегодня пользуются большим спросом и привлекают многочисленных пользователей. 

Блог

Види електронних торгів

Електронні торги є одним з досить простих і в той же час не зовсім зрозумілих процесів. Часто, користувачі не беруть до уваги той фактор, що електронні торги можуть відрізнятися в залежності від того, про який предмет торгів йде мова, де вони проводяться, хто бере участь і тому подібних моментів.