Блог

Основні переваги плит перекриття

Плити перекриття — це вироби з попередньо напруженого залізобетону. Цей будівельний матеріал має безліч різновидів, і широко застосовується в будівництві, особливо при зведенні багатоповерхових будівель. Одним з головних достоїнств плит перекриття є їх доступна ціна. Крім цього плити перекриття є максимально універсальними, що дозволяє їх використовувати як при будівництві промислових приміщень, так і при будівництві житлових приміщень.

Що треба знати про плити перекриття

Плити перекриття відрізняються високою міцністю. Їх можна безбоязно використовувати при зведенні будівель в районах з високою сейсмічною активністю (7-9 балів). Функціонально — плити призначені для організації перекриттів між поверхами, так само з їх допомогою споруджують несучі конструкції будівлі, прокладають теплотраси. Плити перекриття одночасно виконують ізоляційні завдання, забезпечують паро-, газо-, та водонепроникність, підвищують пожежну безпеку будівлі. Найкращими ізоляційними характеристиками володіють плити перекриття пустотні, в деяких випадках порожнечі заповнюються різними наповнювачами (легкий бетон, пористі матеріали). Деякі різновиди плит виготовляють з морозостійкого бетону марки F50, в більшості ж випадків плити перекриття використовуються в агресивних середовищах, при нормальних кліматичних умовах і режимах температури і вологості.

У недавньому минулому плити перекриття були не дуже зручні, і для їх монтажу потрібно було встановлювати додаткові опорні балки. В даний час з’явилася можливість випускати плити великих розмірів, які простіше використовувати. Укорочені плити використовуються і зараз, якщо є необхідність організувати технічні отвори (вентиляційні шахти, наприклад). Плити перекриттів виготовляються по кресленнях для конкретних будівель. Технологія виробництва дозволяє з високою точністю дотримуватися необхідні геометричні параметри, що, безсумнівно, так само відносять до переваг плит перекриття.

Різноманітність різновидів плит перекриття дозволяє вибрати необхідний тип, що ідеально підходить для конкретних цілей. Наприклад, для зведення стінових перегородок зручно використовувати пазогребневі плити перекриття. Ці плити зручно монтувати, а їх поверхня дозволяє заощадити на штукатурних роботах. А суцільні плити перекриття зручні при установці балконів. При дотриманні всіх правил монтажу, плити перекриття забезпечують ідеально рівні поверхні підлоги і стелі, що значно спрощує обробку приміщення. Особливо важливою умовою монтажу плит перекриття є коригування рівнів опор. Іноді це відбувається в процесі монтажу. Термін служби плит перекриттів — не одне десятиліття, і при дотриманні простих правил монтажу та експлуатації, ви отримаєте якісні і довговічні перекриття.

З усіх матеріалів, використовуваних в повнозбірних будівництві, близько 30 відсотків становлять залізобетонні плити перекриття. Всі матеріали, що використовуються при їх виготовленні, проходять ретельні перевірки в спеціальних умовах лабораторії. Новітні технології виробництва і сучасне обладнання дозволяє виготовляти продукцію найвищої якості. Якщо у вас є бажання придбати якісні плити перекриття, то варто для цього використовувати тільки надійні компанії. Сучасні панелі перекриття стануть оптимальним рішенням в тих ситуаціях, коли ви намагаєтесь досягти максимально можливих результатів. Слід більш уважно ставитись до придбання плит перекриття, оскільки вам варто знайти саме ті опції на ринку, котрі точно можуть прослужити тривалий час.

Вам также может понравиться...